Neděle, 19. července 2009 - Zase kus cesty za náma, před náma Valencie

23. července 2009 v 23:14 | Mich-All § RichaRd. |  Deník
Ráno prý Richard potkal nějaké Čechy, co stanovali vedle nás, ale spěchali na vlak, tak jsem je ani neviděl. My jsme chtěli taky co nejdřív vyrazit a ujet co nejvíce.


Po pár minutách na krajnici už u nás stál náš dnešní první stop, jenže jak už s Richardem víme, tak takovéto štěstí hned z kraje nám přináší smůlu. A taky že jo. V poledním žáru jsme prostáli čtyři hodiny u nájezdu na dálnici - zbytečně. Otráveni nesmyslnými gesty řidičů jsme odešli jinam. Bylo nám jasné, že na menší cestě budeme mít větší úspěch, ale nedostaneme se tak daleko. No pořád je to lepší, než si kazit náladu neúspěchem.


Ani jsme v to nedoufali, ale přece jen jsme se dostali do Valencie. Přesněji do kempu před Valencií, aby jsme ráno mohli na celý den vyrazit bez problémů do města. Kemp byl zase zbytečně předražený, jenže na recepci ani náznak angličtiny, tak jsme jen rezignovaně zaplatili.

Cestou jsme opět zažili spoustu srandy, neuvěřitelností a bláznivých řidičů.

*RichaRdova poznámka: Pán na recepci v kempu z nás měl zřejmě strach, protože Michalův nepříjemný pohled, kvůli strašné ceně, byl opravdu vražedný. Slevu nám bohužel nedal. :-(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama