Středa, 1. července 2009 - Richardův přílet

3. července 2009 v 15:32 | RichaRd. § Mich-All |  Deník
Dnes vlastně úspěšně proběhla nejdůležitější část našeho čundru - Richard přiletěl za Michalem do Londýna a od teď záčíná naše společné putování.


Hned po příletu jsme nasedli do vlaku a vydali se na Victoria station. To je hlavní Londýnské nádraží... Odtud jsme šli pěšky k Buckinghamu, je to asi 10 minut chůze. Chvilku jsme se váleli v parku.
V 13:47 GMT+1 nám jel vlak do Sutton. Sutton je část Londýna (tak jako třeba Uherské Hradiště - Mařatice) a jede se tam půl hodiny vlakem. Londýn je totiž opravdu obrovský.
Michal si zašel vyměnit boty, protože jeho nové ho tlačili...
Nějak kolem čtvrté hodiny přijel Víťa. Kamarád, jenž dělal 8 měsíců v Derby a svůj pobyt v Anglii už končí, tak se za náma přijel podívat a bude tady s náma nasledující 4 dny. Až do soboty, kdy všichni odlétáme. On do Brna a my do Madridu.
Koupili jsme pár piv a středu pojali jako odpočinkovou. Poseděli jsme u Michala, v jeho Londýnském domě, uvařili si výbornou večeři a popili pár piv.
Večer jsme pak ještě vyrazili do místní hospůdky, kde měl Michal sraz s pár přáteli, s kterýma se chtěl rtozloučit...
Domů jsme přišli asi v půl 11, něco malého ještě zakpousli a šli spát. Zítra nás čeká náročnější program - Michal nás povodí po Londýně a zasvětí nás do tajů tohoto krásného města.

A já (Michal) jen doplním pár detailů: Po příletu jsme teda šli na vlak, ale mezi tím se ještě Richardovi podařilo zastavit nouzovým zastavovačem eskalátor na letišti, za což je pokuta 50 Liber. Naštěstí se nám podařilo hned naskočit do našeho vlaku, takže jsme už jen přes okýnko zahlédli nějaké dva chlápky v uniformách, kteří přišli zjišťovat, co se děje.
Od bežných turistů nás lze snadno rozeznat. Zatím co oni fotí ze všech stran památky, Richard dokázal udělat asi deset fotek s holubama, zbytkama svačiny jednoho málem zadávil a pak jsme naštěstí museli odjet ke mě do Suttonu, abych si stihl vyřídit záležitost s botama.

*Richardova poznámka: "Londýn je plný Baťových domků."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Helena Helena | E-mail | 5. července 2009 v 11:50 | Reagovat

Já se z vás opravdu zvalím....Ríšo, to je logické s těma Baťovýma domkama....než se to začalo realizovat u nás, muselo se to snad někde vyzkoušet, ne? Kdyby to náhodou neklaplo,tak abysme za humnama neměli něco, co nechcem...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama