O co jde?

Tak. Konečně něco přidávám i já. Já Michal.

26. června 2009 v 16:11 | Michal
Něco o našich plánech a tak různě..


V sobotu 4. července ráno odlétáme z Londýna do Madridu. Máme zaplaceno na 4 noci spaní v hostelu někde v centru.
Trošku prozkoumáme Madrid, dokonce se mi podařilo najít přes couchsurfing nějakou holku, která nás povodí po městě a pak na stopa vyrazíme na západ - směr Portugalsko. Podíváme se do Lisabonu a pak budeme pokračovat dál na jih k Gibraltaru, možná se podíváme do Maroka. Potom při jižním španělském pobřeží až do Barcelony, kde se pár dní zdržíme, protože tam mám kamarádku Laiu, která nás u ní nechá přespat, ukáže nám město a jak ji znám, tak i noční barcelonský život. Z Barcy přes Francii, Monako, Itálii a pak buď Rakousko, nebo Švícarsko a Německo domů, do rodného Hluku. V Itálii v Miláně musím navštívit Martu a rád bych se potkal i s Anjou ze Slovinska - ta se prý přes obědovou pauzu chodí koupat do Itálie, takže to není moc z ruky.

Takový je plán. Teda můj plán. Nevím, jestli jsem s tím už seznámil Richarda. Ale jednou je to tu napsáno, takže to bude muset být tak.

Jen abychom se nakonec neocitli někde úplně jinde, což je klidně možné, protože stopování je ošemetné. Jednou jsem si takhle chtěl vyjet s kámoškou jen někam na jih - do Hodonína, Břeclavi, nebo třeba kousek za hranice do Rakouska no a nakonec jsme se ocitli v Nízkých tatrách.

Takže budeme jezdit hlavně na stopa, spát ve stanu, jíst laciné konzervy a všechno si to náležitě užívat.


Pár zbytečných konkrétností:

Pokoj pro dva v Sudamericana Hostel v madridu na 4 noci - 108 Euro
Letenka Londýn - Madrid od EasyJet za dvě osoby 84 Liber

Máme jeden stan, já beru foťák a můj maličký počítač, abychom byli v kontaktu se světem, vařič, ešus, mapu a dobré boty.

Budeme se snažit psát do blogu co nejčastěji. Necháme se překvapit, jak často nám to situace dovolí.


A ještě pro lepší představu přidávám mapu:


Proč?

11. dubna 2009 v 11:47 | RichaRd.
Proč jsme tento blog založili? Je to jednoduché...
 
 

Reklama